REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO AIR-COM

Właścicielem sklepu internetowego Air-Com jest firma:

Air-Com Pneumatyka Automatyka s.c. D.Temperowicz, P.Oskroba
ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k/Wrocławia
Tel 071/799 45 81
NIP 8951812517
REGON 932991905I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy Air-Com prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet.
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie do terenu Polski.
3. Sklep internetowy obsługuje tylko klientów prowadzących działalność gospodarczą, osoby nieprowadzące działalności prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
4. Wszystkie podane ceny są cenami netto.

II. ZAMÓWIENIA

5. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego oraz jego pełnej akceptacji.
6. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych.
7. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego.
8. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Air-Com w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem.
9. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 7 do 14 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia.
10. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
11. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar.

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

12. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
13. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę spedycyjną. Cenna wysyłki firmą spedycyjną w zależności od rodzaju płatności wynosi odpowiednio 17,00 złotych netto przy płatności przelewem oraz 25,00 złotych netto przy płatności za pobraniem.

IV. PŁATNOŚCI

14. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę Air-Com a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy Air-Com podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer ID zamówienia oraz nazwisko zamawiającego

BANK Pekao SA
Ul. Grzybowska 53/57
00-950 Warszawa
nr konta: 12 1240 1994 1111 0010 2358 9505

Air-Com Pneumatyka Automatyka s.c. D.Temperowicz, P. Oskroba
ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k/Wrocławia


b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru

V. FAKTURY VAT

15. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym.

VI. REKLAMACJE

16. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę Air-Com są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta oraz na życzenie mogą zostać wysłane przed zakupem pocztą elektroniczną.
17. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
18. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności, towar w ramach reklamacji należy dostarczyć wraz z fakturą zakupu oraz kartą gwarancyjną na adres: Air-Com Pneumatyka Automatyka s.c. D. Temperowicz, P. Oskroba; Ul. Wrocławska 41, 55-095 Długołęka k/Wrocławia.
19. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
20. W przypadku uszkodzenia urządzenia w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

21. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Szczegóły ich wykorzystania opisuje nasza polityka prywatności. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma Air-Com, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać.
22. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
23. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
24. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
25. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma Air-Com Pneumatyka Automatyka s.c. D. Temperowicz, P. Oskroba. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.
26. Regulamin obowiązuje od dnia 17.02.2015 r.