Akcesoria ogrodnicze Gardena

Akcesoria ogrodnicze Gardena to profesjonalny system stosowany do wygodnego i łatwego łączenia węży i akcesoriów ogrodniczych wykorzystywanych min. do mycia i nawadniania. Akcesoriami ogrodniczymi Gardena można się posługiwać w ogrodnictwie, rolnictwie i sadownictwie oraz w zastosowaniach domowych do pielęgnacji trawników i ogrodów. Dzięki akcesoriom ogrodniczym Gardena można również łączyć węże ogrodnicze stosując złącza mosiężne. Przy pomocy akcesoriów ogrodniczych Gardena w prosty sposób dokonuje się połączeń węży ogrodniczych wykorzystując wtyczki i gniazda. Mosiężne złączki nadają się również do zastosowań o większych obciążeniach mechanicznych (np. Światło słoneczne, częste kopuły, uderzenia itp.). Niezależnie od zastosowanego materiału, połączenia są łączone poprzez proste włożenie wtyczki do gniazda i odłączenie poprzez dociśnięcie tulei zwalniającej na gnieździe sprzęgającym. W ofercie akcesoria ogrodnicze Gardena znajduje się szeroka gama pistoletów natryskowych, szczotek do mycia i pistoletów do podlewania, które można łatwo i wygodnie przyłączyć do węża ogrodniczego. Zwijadła i mocowania do zwijadeł i przewodów pozwalają na podłączanie akcesoriów ogrodniczych Gardena w miejscach oddalonych od źródła zasilania wodą.

Rodzaje akcesoriów ogrodniczych Gardena

Grupa akcesoria ogrodniczych Gardena obejmuje następujące elementy: adaptery złączy kłowych i systemu Gardena, kombi szczotki Gardena system, pistolet do wody Gardena i szczotki do mycia Gardena, profesjonalne Zwijacze do węży i wózki do węży i przewodów, wtyki do systemu Gardena, gwint wewnętrzny, łączniki do przewodów (zestawy naprawcze), łączniki wtykowe do systemu Gardena, wtyki do systemu Gardena gwint zewnętrzny, rozdzielacz do systemu Gardena, wodomierze Gardena, uszczelki, szybkozłączki pod przewód do systemu Gardena, szybkozłączki z gwintem zewnętrznym do systemu Gardena, zwijacze do węży i wózki do węży i przewodów oraz uchwyty ścienne do zwijaczy i przewodów. 

Akcesoria ogrodnicze Gardena – co warto wiedzieć?

Akcesoria ogrodnicze Gardena do zastosowań przemysłowych i domowych do systemów mycia i nawadniania.

Trwałe i niezawodne profesjonalne akcesoria ogrodnicze Gardena wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na działanie UV i uszkodzenia mechaniczne

W ofercie akcesoriów ogrodniczych Gardena elementy do tworzenia instalacji wodnych.

W grupie akcesoriów ogrodniczych Gardena są szybkozłącza do łatwego i szybkiego łączenia przewodów wodnych i ogrodniczych.

Dostępne pistolety do wody do mycia i nawadniania.