Osłony do przewodów

Osłony przewodów znajdują zastosowanie dla zabezpieczenia przewodów przesyłających różne media robocze przed uszkodzeniami mechanicznymi lub warunkami zewnętrznymi. Użycie osłon przewodów wpływa na bezpieczeństwo pracy maszyn i urządzeń i osób je obsługujących. Dzięki osłonom przewodów odpornym na wysokie temperatury i odpryski spawalnicze można je stosować w spawalnictwie. Przewody zabezpieczone osłonami przewodów zmniejszają ryzyko wystąpienia awarii maszyn i urządzeń spowodowanych przerwaniem przewodów zasilających i sterujących. 

Rodzaje osłon przewodów.

Grupa osłony przewodów zawiera: osłona z tworzywa sztucznego, osłona chroniąca przed uszkodzeniem węży hydraulicznych, osłona metalowa do ochrony przed odpryskami spawalniczymi, profesjonalna nagrzewnica ręczna, osłony z PE rozcięte, przewody termokurczliwe, osłony do szybkiego montażu, osłona stalowa spiralna i osłony do wysokich temperatur

Osłony przewodów – co warto wiedzieć?

Osłony przewodów do zabezpieczania przewodów zasilających i sterujących przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami otoczenia.

Skuteczna ochrona przed działaniem wysokich temperatur.

Przewody termokurczliwe do zabezpieczania odkrytych połączeń przewodów elektrycznych.

Osłony przewodów do ochrony przed odpryskami spawalniczymi idealne do stosowania w spawalnictwie.

Osłony PE rozcięte porządkują przebieg przewodów w układach pneumatycznych maszyn i urządzeń.