Szybkozłącza do motoryzacji

Szybkozłącza do motoryzacji  wykorzystywane są do stosowania w pojazdach kołowych do zasilania sprężonym powietrzem odbiorników w tym układów hamulcowych o ciśnieniach roboczych do 10 bar. Dzięi szybkozłączom do motoryzacji można wykonywać połączenia w temperaturach od  -40°C do +80°C. Szybkozłącza do motoryzacji są wykonane zgodnie z DIN 74254 i mogą być łączone z wyrobami innych producentów. Dzięki szybkozłączom do motoryzacji można zasilać np. układy hamulcowe naszep i przyczep samochodowych. Szybkozłączkami do motoryzacji wykonuje się łatwo i szybko wszelkie połączenia przewodami spiralnymi i elastycznymi. Szczelne połączenie przy pomocy szybkozłączy do motoryzacji uzyskuje się poprzez przekręcenie względem siebie dwóch elementów łączących. Szybkozłącza do motoryzacji hydrauliczne stosuje się w bezprzeciekowych połączeniach przewodów olejowych.

Rodzaje szybkozłączy do motoryzacji.

W ofercie szybkozłączy do motoryzacji znajdują się: kabel zabezpieczający do przewodów, złącza do motoryzacji, szybkozłączki hydrauliczne do motoryzacji, zabezpieczenia przed przerwaniem przewodu

Szybkozłącza do motoryzacji – co warto wiedzieć?

Szybkozłącza do motoryzacji do stosowania w pojazdach samochodowych do podłączania układów hamulcowych przyczep i naczep.

Dostępny kabel zabezpieczający przed przerwaniem przewodu.

Dostępne szybkozłączki bezprzeciekowe do hydraulicznych układów w pojazdach.