Złącza motoryzacyjne Raufoss

Złącza motoryzacyjne zostały zaprojektowane specjalnie do stosowania w pneumatycznych układach hamulcowych pojazdów (np. hamulce pneumatyczne w samochodach ciężarowych, dostawczych i użytkowych, maszynach budowlanych i drogowych, pojazdach

Złącza motoryzacyjne zostały zaprojektowane specjalnie do stosowania w pneumatycznych układach hamulcowych pojazdów (np. hamulce pneumatyczne w samochodach ciężarowych, dostawczych i użytkowych, maszynach budowlanych i drogowych, pojazdach gąsienicowych i specjalnych).  Asortyment złączy motoryzacyjnych Raufoss obejmuje elementy kompatybilne ze stosowanymi przez renomowanych producentów układów hamulcowych (Voss,  Kongsberg-Raufoss , Raufoss-BRK). W ofercie także sprzęgła powietrzne do szybkiego łączenia elastycznych przewodów hamulcowych spiralnych do pojazdów z zaworem. zapobiegającym utracie powietrza.

gąsienicowych i specjalnych).  Asortyment złączy motoryzacyjnych Raufoss obejmuje elementy kompatybilne ze stosowanymi przez renomowanych producentów układów hamulcowych (Voss,  Kongsberg-Raufoss , Raufoss-BRK). W ofercie także sprzęgła powietrzne do szybkiego łączenia elastycznych przewodów hamulcowych spiralnych do pojazdów z zaworem. zapobiegającym utracie powietrza.