Amortyzatory Ace

Amortyzatory przemysłowe Ace to elementy uzupełniające stosowane w maszynach  i urządzeniach do tłumienia, pochłaniania energii lub wyhamowywania poruszających się części. Przy użyciu amortyzatorów Ace eliminuje się gwałtowne ruchy i tłumi uderzenia mogące spowodować uszkodzenia części maszyn. Amortyzatory Ace posiadają hydrauliczne tłumienie i odznaczają się wysokim współczynnikiem i zakresem pochłania energii. Dzięki amortyzatorom Ace wydłuża się żywotność maszyn i urządzeń oraz unika się awarii lub nieprawidłowej ich pracy. Amortyzatory przemysłowe Ace charakteryzuje wysoka niezawodność, bezobsługowa i prosta obsługa, małe wymiary gabarytowe oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne Dzięki trwałym i wysokiej jakości materiałom zastosowanym w amortyzatorach Ace są one odporne na uszkodzenia. Montaż amortyzatorów Ace jest łatwy i wygodny dzięki wykonanym na korpusach gwintach.

Rodzaje amortyzatorów Ace:

W grupie amortyzatory Ace znajdują się: prowadnica dodatkowa do amortyzatorów ACE, tuleje do amortyzatorów ACE, kołnierze mocujące do amortyzatorów ACE, nakrętki do amortyzatorów ACE, głowice do amortyzatorów ACE, mortyzatory ACE seria SC, amortyzatory ACE seria MA/MC, amortyzatory ACE seria MC a także amortyzatory ACE seria MA.

Amortyzatory Ace – co warto wiedzieć?

Amortyzatory Ace to przemysłowe rozwiązania służące do pochłaniania energii części maszyn i rządzeń będących ruchu.

Wysoka niezawodność amortyzatorów Ace zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Amortyzatory Ace mogą być wykorzystywane do wyhamowywania końcowych ruchów mechanizmów napędowych i siłowników pneumatycznych.

Amortyzatory Ace zabezpieczają maszyny przed uszkodzeniami i gwałtownymi ruchami.

Szczególnie zaleca się stosowanie amortyzatorów Ace w siłownikach beztłoczyskowych, ze względu na duże prędkości przemieszczania się suwaka.

Zaleca się stosowanie amortyzatorów Ace w maszynach wykonujących dużą ilośc cykli roboczych.

Amortyzatory Ace nie wymagają specjalnych elementów montażowych.

Amortyzatory Ace są wykonywane jako nastawne lub o stałej energii tłumienia.

Idealne do stosowania w robotach przemysłowych, na liniach technologicznych, automatyce przemysłowej i w rozwiązaniach przemysłowych gdzie wymagane jest pochłanianie energii mas będących w ruchu.