Narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne

W ofercie narzędzi ręcznych i narzędzi pneumatycznych znajduje się sprzęt i akcesoria znajdujące zastosowanie jako wyposażenie warsztatów mechanicznych, warsztatów remontowych, warsztatów samochodowych czy serwisów. Narzędzia ręczne i narzędzia pneumatyczne przeznaczone są zarówno do zastosowań profesjonalnych (np. w służbach remontowych i utrzymania ruchu, serwisów mobilnych i stacjonarnych) jak i dla użytku domowego. W grupie narzędzi ręcznych i pneumatycznych Klienci mogą znaleźć pistolety do przedmuchu przydatne w utrzymywania czystości i usuwaniu zanieczyszczeń i wiórów powstających np. w trakcie obróbki skrawaniem lub innych procesach technologicznych. W obrabiarkach tradycyjnych i CNC można stosować dysze pneumatyczne, które dzięki możliwości sterowania przy pomocy zaworów, mogą być uruchamiane w odpowiednim momencie obróbki detali dla usunięcia wiórów oraz chłodziwa, oleju oraz innych zanieczyszczeń. Pistolety do pompowania kół są niezbędnym wyposażeniem warsztatów wulkanizacyjnych oraz serwisów samochodowych. Szczególnie polecamy narzędzia pneumatyczne, odznaczające się wysoką niezawodnością i trwałością, renomowanych producentów (klucze udarowe, szlifierki proste i kątowe, wiertarki pneumatyczne, nitownice pneumatyczne, młotki pneumatyczne, wyrzynarki pneumatyczne, smarownice pneumatyczne i inne). Zastosowanie jako medium roboczego do napędu sprężonym powietrzem pozwala na uzyskiwanie wysokich momentów obrotowych oraz umożliwia bezpieczną ich pracę z dużym prędkościami obrotowymi.

Dzięki narzędziom pneumatycznym, w których zastosowano ergonomiczne i poręczne rozwiązania, praca przy obróbce powierzchniowej i ślusarskiej jest szybsza i wygodniejsza. Narzędzia pneumatyczne są lekkie, co zwiększa komfort i wydajność pracy osób z obsługi. Dostępne akcesoria dodatkowe zwiększają trwałość narzędzi i ułatwiają posługiwanie się nimi. Narzędzia hydrauliczne są przeznaczone do zastosowań wymagających dużych sił i również stosowane są we wszelkich warsztatach np. do podnoszenia pojazdów w czasie naprawy. Polecamy także tradycyjne narzędzia ręczne (klucze płaskie, obcęgi, grzechotki, śrubokręty, pilniki, szczotki, piły) niezbędne przy pracach warsztatowych, serwisowych oraz ślusarskich. Oferujemy narzędzia stosowane w obróbce skrawaniem takie jak wiertła, frezy i gwintownice dostępne z naszego magazynu.

Rodzaje narzędzi ręcznych i narzędzi pneumatycznych

Grupa narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne zawiera:

- pistolety do przedmuchu

- pistolety do wody,

- pistolety do pompowania kół,

- dysze pneumatyczne

- pistolety natryskowe,

- narzędzia pneumatyczne,

- akcesoria do narzędzi pneumatycznych,

- urządzenia hydrauliczne,

- klucze płaskie,

- obcęgi,

- grzechotki 1/4”

- grzechotki 1/2”,

- śrubokręty, bity,

- pilniki i piły,

- szczotki,

- młotki,

- wiertła,

- frezy

- gwintownice,

- akcesoria naprawcze,

- narzędzia wielofunkcyjne,

- latarki kieszonkowe, lampy czołowe

Narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne – co warto wiedzieć

Szeroka oferta narzędzi ręcznych i pneumatycznych do profesjonalnego i amatorskiego stosowania w warsztatach oraz przy naprawach, remontach i serwisowaniu maszyn, urządzeń i pojazdów.

Dostępna szeroka gama narzędzi pneumatycznych wraz z akcesoriami do stosowania we wszystkich rodzajach obróbki wykańczającej i powierzchniowej.

Do utrzymywania czystości polecamy pistolety do przedmuchu, pistolety do wody i dysze pneumatyczne.

Narzędzia pneumatyczne ze względu na bezpieczny napęd mogą być stosowane w miejscach gdzie zabronione jest używanie elektronarzędzi.

Oferujemy także tradycyjne narzędzia ręczne stanowiące wyposażenie warsztatów.