Narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne

Grupa narzędzi ręcznych i pneumatycznych zawiera elementy znajdujące zastosowanie jako wyposażenie warsztatów mechanicznych, warsztatów remontowych, warsztatów samochodowych i serwisów - zobacz nasz poradnik przed zakupem narzędzi pneumatycznych. Narzędzia ręczne i pneumatyczne przeznaczone są zarówno do zastosowań profesjonalnych (np. w służbach remontowych i utrzymania ruchu, serwisach mobilnych i stacjonarnych) jak i dla użytku amatorskiego.

Narzędzia ręczne i pneumatyczne - co warto wiedzieć?

 • Szeroka oferta narzędzi ręcznych i pneumatycznych skierowana jest głównie do profesjonalistów zajmujących się naprawami, remontami i serwisem maszyn, urządzeń i pojazdów.
 • Narzędzia pneumatyczne wraz z akcesoriami stosowane są we wszystkich rodzajach obróbki wykańczającej i powierzchniowej.
 • Narzędzia pneumatyczne takie jak:
  - klucze udarowe,
  - szlifierki proste i kątowe,
  - wiertarki pneumatyczne,
  - nitownice pneumatyczne,
  - młotki pneumatyczne,
  - wyrzynarki pneumatyczne,
  - smarownice pneumatyczne
  odznaczają się wysoką niezawodnością a bezpieczny napęd za pomocą sprężonego powietrza pozwala na ich stosowane w miejscach pracy, gdzie zabronione jest używanie elektronarzędzi.
 • Pistolety do przedmuchu, przydatne w utrzymywaniu czystości, usuwaniu zanieczyszczeń i wiórów powstających np. w trakcie obróbki skrawaniem lub innych procesach technologicznych.
 • Dysze pneumatyczne mogą być stosowane w obrabiarkach konwencjonalnych i CNC, a dzięki możliwości sterowania przy pomocy zaworów mogą być uruchamiane w odpowiednim momencie obróbki detali dla usunięcia wiórów, chłodziwa, oleju oraz innych zanieczyszczeń.
 • Pistolety do pompowania kół są niezbędnym wyposażeniem warsztatów wulkanizacyjnych oraz serwisów samochodowych.
 • W ofercie posiadamy także narzędzia stosowane przy obróbce mechanicznej:
  - frezy,
  - wiertła,
  - gwintowniki.
 • Uzupełnienie oferty narzędzi ręcznych stanowią młotki, klucze płaskie, grzechotki, śrubokręty i wkrętaki, pilniki, obcęgi i akcesoria naprawcze do zastosowań warsztatowych i hobbystycznych.


Zobacz także w naszej ofercie: