Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2

Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 są pomocniczymi elementami armatury przemysłowej o szerokim zakresie stosowania w wielu branżach przemysłowych oraz do zastosowań warsztatowych. . Nadają się do podłączania do kompresorów min. narzędzi z napędem pneumatycznym, pistoletów do pompowania kół, pistoletów malarskich oraz urządzeń mobilnych i przewoźnych znajdujących się daleko od źródła zasilania. Dzięki rozdzielaczom z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 w szybki, prosty i wygodny sposób łączy się przewody i węże pneumatyczne, przewody spiralne z odbiornikami bez użycia narzędzi. W ofercie rozdzielaczy z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 znajdują się elementy do montażu naściennego i indywidualnego doskonale nadające się do zastosowań warsztatowych. Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 często są wykorzystywane w instalacjach pneumatycznych, zwłaszcza jako elementy znajdujące się na ich końcach i służące jako bezpośrednie źródło zasilania. Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 wykonane są  z mosiądzu. Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 współpracują ze zwijaczami przewodów pozwalając na podłączenie urządzeń i odbiorników w znacznej odległości od źródłą zasilania. Dla połączenia przewodu pneumatycznego w rozdzielaczu z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 stosowane są  różne rodzaje wtyków (króćce męskie z gwintami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz pod przewód). Po wypięciu wtyku (króćca) szybkozłącza NW7,2 DN7,2 część damska wkręcona w rozdzielacz z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 spełnia rolę zaworu odcinającego, zamykającego automatycznie przepływ czynnika roboczego. Wtyki i szybkozłączki zamontowane do rozdzielacza z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 posiadają znormalizowane wymiary, co pozwala na stosowanie różnorodnych ich kombinacji  z przewodami o różnych średnicach wykonanych z poliuretanu PU, poliamidu PA i polietylenu PL.

Rodzaje  rozdzielaczy z szybkozłączami NW7,2 DN7,2

Oferta rozdzielaczy z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 obejmuje: przewody spiralne PU(Stream Line) z szybkozłączki NW7,2/ NW10, przewody spiralne PU z szybkozłączki NW7,2, kolana na ścianę z szybkozłączką NW7,2, przewody spiralne PU z szybkozłączkami NW7,2 odporne na iskry spawalnicze, rozgałęźniki z szybkozłączkami NW7,2 z gwintem zewnętrznym, rozgałęźniki z szybkozłączkami NW7,2, mosiądz, przewody techniczne TX z szybkozłączkami NW7,2, przewody PU Cejn z szybkozłączki NW7,2 lub gwintem zewnętrznym, rozgałęźniki z szybkozłączkami NW7,2 z gwintem wewnętrznym, rozgałęźniki z szybkozłączkami NW7,2 z wtykiem szybkozłączki NW7,2, rozgałęźniki z szybkozłączkami NW7,2 tworzywo sztuczne oraz zwijacze przewodów technicznych z szybkozłączkami NW7,2

Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 – co warto wiedzieć?

Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 do stosowania w instalacjach pneumatycznych do zasilania narzędzi z napędem pneumatycznym, pistoletów do malowania, zdmuchiwania i pompowania kół oraz urządzeń mobilnych i przenośnych.

Dostępne wykonania rozdzielaczy z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 do montażu naściennego i jako rozgałęźniki.

Rozdzielacze z szybkozłączami NW7,2 DN7,2 nadają się do współpracy ze zwijadłami przewodów.