Szybkozłącza do form wtryskowych DN9

Szybkozłącza do form wtryskowych DN9 to elementy służące do podłączania mediów roboczych w formach wtryskowych stosowanych do formowania ciśnieniowego elementów z tworzyw sztucznych i metali. Dzięki szybkozłączom do form wtryskowych DN9 podawany jest czynnik chłodzący lub grzewczy zapewniający prawidłowe parametry w trakcie procesu formowania. Czynnik grzewczy lub chłodzący przepływający za pomocą szybkozłączy do form wtryskowych DN9 zapewnia odpowiednią temperaturę formy w trakcie formowania ciśnieniowego (grzanie lub chłodzenie). Szybkozłączami do form wtryskowych DN9 wykonuje się połączenia kanałów grzewczych lub chłodzących. Przy pomocy szybkozłączy do form wtryskowych DN9 można doprowadzać czynnik roboczy pod kątem prostym. Szybkozłącza do form wtryskowych DN9, ze względu na rodzaj pracy, charakteryzuje duży przepływ oraz odporności na gorącą i zimną wodę, glikol, gorący olej i inne media stosowane w procesie formowania. Szybkozłącza do form wtryskowych DN9 mają niewielkie wymiary gabarytowe pozwalające na ich montaż w płytach formy wtryskowej o skomplikowanych kształtach oraz ze względu na konieczność montowania dużej ich ilości w kanałach umieszczonych w formach.

Rodzaje szybkozłączy do form wtryskowych DN9.

W grupie szybkozłączy do form wtryskowych DN9 znajdują się: wtyki szybkozłączki do form wtryskowych z gwintem zewnętrznym, szybkozłączki do form wtryskowych pod przewód 90 stopni, szybkozłączki do form wtryskowych z gwintem zewnętrznym 90 stopni, zaślepki gwintowane, szybkozłączki do form wtryskowych pod przewód fi 9 45 stopni, zaślepki szybkozłączki do form wtryskowych 9 mm, króćce do form wtryskowych z gwintem zewnętrznym kątowe, mufy redukcyjne, akcesoria do gwintów Loctite, przedłużka do form wtryskowych fi 9, szybkozłączki do form wtryskowych pod przewód 9 mm, łączniki do szybkozłączy bez zaworu, szybkozłączki do form wtryskowych z gwintem zewnętrznym 45 stopni, wtyki szybkozłączki do form wtryskowych i łączniki, wtyki szybkozłączki do form wtryskowych i łączniki, wtyki szybkozłączki do form wtryskowych długie, króćce do form wtryskowych z gwintem zewnętrznym, nyple redukcyjne, króćce do form wtryskowych z gwintem wewnętrznym metrycznym PN16, przedłużki do form wtryskowych z gwintem metrycznym do zabudowy termostatu, złączki redukcyjne z gwintem metrycznym PN 16, szybkozłączki do form wtryskowych gwint zewnętrzny oraz szybkozłączki do form wtryskowych gwint zewnętrzny.

Szybkozłącza do form wtryskowych DN9 – co warto wiedzieć?

Szybkozłącza do form wtryskowych do stosowania jako elementy przyłączeniowe do form wtryskowych.

Szybkozłącza do form wtryskowych niezbędne do utrzymywania prawidłowych parametrów temperaturowych podczas procesu formowania.

Zapewniają odpowiednie chłodzenie formy nagrzewającej się w trakcie wtryskiwania tworzywa lub metali.

Szybkozłącza do form wtryskowych mają małe wymiary gabarytowe, wysokie parametry przepływowe.

Szybkozłącza do form wtryskowych są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur oraz na wodę, oleje, glikol i inne czynniki grzewcze i chłodzące.

Szybkozłącza do form wtryskowych Wykonanie z mosiądzu z uszczelnieniami Viton.