Przewody hydrauliczne do centralnego smarowowania znajdują zastosowanie w układach smarowania różnych typów, cechują się prostym montażem i wysoką odpornością chemiczną. Oferujemy następujące przewody do centralnego smarowania:
przewody centralnego smarowania poliuretanowe - warstwa zewnętrzna wykonana jest z poliuretanu, wyróżniającego się odpornością chemiczną, natomiast warstwa wewnętrzna to poliamid. Poliuretanowe przewody centralnego smarowania wyróżniają się prostym montażem (za pomocą złącz skręcanych) oraz dużą wytrzymałością,
przewody centralnego smarowania poliamidowe (tekalan) - głównymi zaletami przewodu wykonanego z poliamidu są: sztywność, wytrzymałość na ścieranie, szeroki zakres temperatur pracy oraz odporność na promienie UV. Przewody tekalan posiadają lepszą wytrzymałość ciśnieniową niż przewody wykonane z poliuretanu.
Rozwiń
Zwiń
Aby indywidualnie podejść do Państwa bieżących wymagań i potrzeb i przedstawić naszą ofertę, zachęcamy do kontaktu. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz specjalista – Michał Ber. Prosimy o kontakt na ten adres e-mail lub na nr telefonu +48 690 120 193.
Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy.
Strona używa cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.