Sprężarka śrubowa Atlas Copco GA15+ FF

Numer artykułu: 8152701812

Opis

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE ATLAS COPCO TYP GA11+-30+


Najlepsza na rynku seria sprężarek śrubowych. Oferuje znakomitą wydajność i oszczędności kosztów utrzymania, niezależnie od warunków funkcjonowania.
Szeroki zakres modeli sprężarek w serii GA+ pozwoli optymalnie dobrać odpowiednie rozwiązanie, w zależności od potrzeb użytkownika i zapotrzebowania na sprężone powietrze.
Sprężarki śrubowe Atlas Copco z serii GA+ są stworzone do bezawaryjnej i wydajnej pracy, niezależnie od warunków.

Cechy olejowych sprężarek śrubowych Atlas Copco GA+:


Najwyższy poziom niezawodności


Gwarantują ją przyznane sprężarkom GA+ certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 1217. Sprężarki GA+ zapewniają długą żywotność, bezawaryjną pracę nawet w ciężkich warunkach oraz są bardzo ekonomiczne w utrzymaniu.


Wbudowany układ powietrzny


Sprężarka GA+, z systemem GA WorkPlace Air System jest po dostawie gotowa do użycia i do pracy. Niski poziom emitowanego hałasu i zwarta kompaktowa budowa umożliwiają instalację sprężarki w pobliżu stanowisk pracy. Wyposażenie sprężarki redukuje spadki ciśnienia, co wprost wpływa na ograniczenie zużycia energii i oszczędność kosztów.


Prosta instalacja


Niewielkie gabaryty sprężarek serii GA+ oraz kompletność zestawu powodują, że są one gotowe od razu do użycia. Wystarczy jedynie podłączyć sprężarkę do instalacji sprężonego powietrza.Zaawansowana technologia, oszczędność kosztów


Sprężarki GA+ zawierają najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie technologii śrubowej z wtryskiem oleju. Zastosowanie w konstrukcji najlepszych jakościowo materiałów w połączeniu z bardzo wydajnym silnikiem pozwala na realne oszczędności kosztów.


Zintegrowane układy uzdatniania powietrza


Wersje sprężarek GA+ z pełnym wyposażeniem posiadają wbudowane układy uzdatniania sprężonego powietrza – osuszacz oraz separator olej/wody, chroniący instalację sprężonego powietrza. Powietrze dostarczane przez sprężarkę jest wysokiej jakości i czystości, co przedłuża żywotność instalacji i odbiorników sprężonego powietrza i zwiększa wydajność.


Łatwa obsługa


Dzięki sterownikowi Elektronikon, z ekranem o wysokiej rozdzielczości, obsługa sprężarki oraz monitoring parametrów nie nastręczają żadnych trudności.

Dane techniczne

Ciśnienie 8.5 bar
Osuszacz ZIĘBNICZY
Moc silnika 15 kW
Wydajność 157.7 m3/h
Wymiary (D x S x W) 1255X692X1255 mm
Poziom hałasu 64 dB (A)
Napięcie zasilania 400 V
Waga 470 kg

Podawane informacje są niezobowiązującymi danymi orientacyjnymi! Nie ponosimy odpowiedzialności za dane wybrane bez pisemnego potwierdzenia. Dane ciśnienia dotyczą, o ile nie podano inaczej, płynów z grupy II w temperaturze +20°C.

Popularne produkty w tej kategorii