Złączki kątowe Banjo EASY LINE

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Zadzwoń: +48 71 799 45 81

Opis

Złączki kątowe Banjo EASY LINE


Zastosowanie złączek kątowych Banjo EASY LINE


Złączki kątowe Banjo EASY LINE należą do grupy elementów złącznych i służą do łatwego i wielokrotnego podłączania elastycznych przewodów i węży pneumatycznych prostopadle do osi otworu przyłączeniowego. Nadają się do stosowania jako elementy armatury pneumatycznej i instalacyjnej do dystrybucji medium roboczego. Złączkami kątowymi Banjo EASY LINE można podłączać elementy pneumatyki. Zastosowanie złączek kątowych Banjo EASY LINE jako elementów armatury pneumatycznej pozwala na budowę instalacji pneumatycznych i innych neutralnych mediów roboczych o dowolnym stopniu skomplikowania. Dzięki złączkom kątowym Banjo EASY LINE można podłączać przewody o średnicach zewnętrznych od 6mm i 8mm. Zakres gwintów złączek kątowych Banjo EASY LINE obejmuje średnice od G1/8” do G1/4”


Złączki kątowe Banjo EASY LINE – co warto wiedzieć?


Złączki kątowe Banjo EASY LINE umożliwiają szybki i wygodny montaż przewodów i węży prostopadle do osi otworu zasilającego oraz podłączania elementów pneumatyki.
Złączki kątowe Banjo EASY LINE to możliwość realizacji połączeń przewodów i węży w układach przebiegających w miejscach o ograniczonym dostępie.
Wysoka jakość złączek kątowych Banjo EASY LINE umożliwia ich stosowanie w trudnych warunkach pracy i pozwala na wielokrotny montaż/demontaż przewodów pneumatycznych przy zachowaniu szczelności.
Medium roboczym dla złączek kątowych Banjo Easy Line jest sprężone powietrze oraz gazy neutralne.
Złączki kątowe wtykowe EASY LINE służą do montażu elastycznych przewodów i węży o średnicy zewnętrznej 6mm i 8mm, z poliuretanu (PU, PUN), polietylenu (PE) i poliamidu (PA).
Złączki kątowe Banjo EASY LINE dostępne są z gwintami calowymi G1/8” i G1/4”.
Złączki kątowe Banjo EASY LINE wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego i mosiądzu niklowanego.
Mogą być stosowane w zakresie ciśnień od 0 do 10 barów oraz w zakresie temperatur od 0°C do + 60°C.
Dla wyższych ciśnień pracy zaleca się stosowanie przewodów i węży z poliamidu (PA).
Zalecane jest wykonywanie połączeń elementów złączkami kątowymi Banjo EASY LINE w układach i instalacjach podlegającym częstym czynnościom serwisowym.
Złączki kątowe Banjo EASY LINE mają możliwość obrotu, w celu dopasowania położenia podłączonego przewodu, co ułatwia dopasowanie przebiegu instalacji zasilających w maszynach i urządzeniach.
Przewody i węże do złączek Banjo EASY LINE dobiera się zgodnie ze średnicami zewnętrznymi.
Zaleca się stosowanie przewodów i węży kalibrowanych.
Uszczelnianie gwintów złączek kątowych Banjo serii EASY LINE w przyłączach elementów pneumatyki za pomocą pokrycia teflonowego.
Do prawidłowego przygotowania przewodów do montażu, należy stosować obcinaki przewodów typu SAS.

Artykuły

  • Gwint (G): 1/4"
  • Średnica przewodu D: 6

Wysyłamy w 24h - 48h

  • Gwint (G): 1/8"
  • Średnica przewodu D: 6

Wysyłamy w 24h - 48h

  • Gwint (G): 1/8"
  • Średnica przewodu D: 8

Wysyłamy w 24h - 48h

  • Gwint (G): 1/4"
  • Średnica przewodu D: 8

Wysyłamy w 24h - 48h

Popularne produkty w tej kategorii