Finder

Finder Strefa marki

Finder został założony w 1954 roku jako pomysł Piero Giordanino, założyciela firmy, który opatentował pierwszy przekaźnik bistabilny w 1949 roku. Dzisiaj, Finder, zdobywając wysoki poziom wiedzy specjalistycznej we Włoszech, nabrał również wymiaru międzynarodowego, produkując ponad 14 500 urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych dla sektora mieszkaniowego i przemysłowego w całej Europie, w naszych zakładach produkcyjnych we Włoszech, Francji i Hiszpanii. Firma stale się rozwija, stale wykorzystując swoją oryginalność, która wyróżnia Findera jako jednego z producentów posiadających najwyższą liczbę dopuszczeń i certyfikatów jakości na świecie.

Czytaj więcej

Wszystkie produkty Finder:

Firma Finder, z siedzibą w Europie i międzynarodową obecnością, przywiązuje dużą wagę do ludzi, dobrych relacji i jakości swoich produktów. Osiąga się to poprzez poddawanie cykli produkcyjnych ścisłej codziennej kontroli, która zapewnia, że ​​Finder stale ulepsza wszystkie procesy, jednocześnie chroniąc środowisko.

Historia Findera

W 1949 roku Piero Giordanino opatentował pierwszą wersję nowoczesnego przekaźnika impulsowego lub przekaźnika bistabilnego. W 1954 r. Założył Finder, który dziś wytwarza ponad 14 500 różnych produktów.

Firma dumna z włoskich korzeni

Firma ma swoją siedzibę główną w Almese, w sercu doliny Susa, w Piemoncie, gdzie obecnie prowadzi wszystkie operacje zarządzania i ponad 70% produkcji. Ten rozległy obiekt stale się rozwija, aby mógł dostosowywać i wyprzedzać wymagania produkcyjne rynków międzynarodowych, jednocześnie w pełni szanując środowisko i zawsze pozostając wiernym swoim tradycjom.

Certyfikaty - Jakość uznana przez świat

Przez lata Finder stał się synonimem przekaźników ze względu na bardzo wysoką jakość produkcji, a także szerokość i wysoce specjalistyczny charakter tej gamy. Świadczy o tym duża liczba uzyskanych atestów, które świadczą zarówno o jakości, jak i wysokim poziomie niezawodności jej produktów dla wszystkich ich zastosowań.

Odpowiedzialność środowiskowa i etyka biznesowa

Zawsze upewniając się, że przestrzegamy krajowych i unijnych przepisów ochrony środowiska, Finder gwarantuje, że wszystkie jego produkty są zgodne z naszymi wymogami prawnymi. Dziś polityka firmy dotycząca zmniejszenia zużycia energii gwarantuje, że ponad 50% wytwarzanej przez nas energii elektrycznej pochodzi ze źródeł odnawialnych. O tym zobowiązaniu świadczy nasza zgodność z normą UNI EN ISO 14001, która pokazuje, że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby chronić środowisko.