Dostawca pneumatyki i automatyki z najszerszą ofertą w Polsce. Ponad 700 000 produktów dla każdej gałęzi przemysłu.

Dostawa 24 h/48 h

szybka dostawa banner.jpg [20.92 KB]


Dziś czas to waluta, której nie da się kupić. W pneumatyce niejednokrotnie szybkie terminy dostaw okazują się kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wielu firm, nie tylko tych o profilu produkcyjnym. Staramy się realizować zamówienie najszybciej, jak to możliwe, a jeśli to konieczne, realizujemy przesyłki lotnicze.

Na termin realizacji dostaw zamówionego asortymentu wpływa aktualny stan magazynowy i rodzaj zamówienia. Określa to bieżący status magazynowy wyświetlany w karcie produktu w sklepie internetowym:

  • Wysyłka w 24 h/48 h. Komunikat o takiej treści widniejący na karcie skonfigurowanego produktu informuje, że asortyment jest dostępny w magazynie i może być wysłany po potwierdzeniu najpóźniej w ciągu 48 h (dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt);
  • Tylko na zamówienie. Produkt o takim statusie nie jest dostępny “od ręki”, a jego wysyłka jest możliwa po złożeniu indywidualnego zlecenia. Czas dostawy uzależniony jest od aktualnej dostępności, wybranej formy płatności i sposobu transportu.
  • Zapytaj o produkt. Funkcjonalność dostępna na karcie każdego produktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji nt. wybranego rozwiązania, kliknij w napis i skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zamówienia można składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej na dwa sposoby:

dostawa i platnosc.jpg [20.17 KB]

 

Bądź n@ bieżąco

 send mail icon.png [32.20 KB]Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. 

Wybierz region