Dlaczego my

Jakie są nasze wartości i atuty?

  • Doświadczenie i wiedza. Od 17 lat konsekwentnie realizujemy cele jakie sobie wyznaczamy. Doskonałą ilustracją jest nasza historia. Procentuje to kapitałem zaufania wśród naszych klientów. Ich biznesowe potrzeby wspierane są przez nasz doświadczony zespół.
  • Profesjonalny zespół. Wiele osób z naszego 50-osobowego zespołu jest z nami niemal od początku. Nasi Doradcy Techniczno – Handlowi posiadają wykształcenie inżynierskie.
  • Ciągły rozwój i determinacja. Rok 2020 pomimo zawirowań w polskiej gospodarce był dowodem na to, że ciągły rozwój jest wpisany w nasze biznesowe DNA. Zainicjowaliśmy wiele nowych przedsięwzięć, stale poszerzaliśmy zespół. Generowanie zysku sprawia, że jesteśmy stabilni finansowo. Umożliwia to nam kolejne inwestycje.
  • Wspieramy przemysł w całej Polsce. Reagujemy na potrzeby naszych klientów, dlatego z każdym rokiem powiększamy zasięg działania. Posiadamy przedstawicieli w całej Polsce – i mamy apetyt na więcej!
  • Sklep internetowy z najszerszą oferta z pneumatyki na polskim rynku. Rezultat potencjału jaki dostrzegamy w sprzedaży internetowej i potrzeb naszych klientów. Platforma sprzedaży dla firm zadebiutowała jesienią 2017 r.. W 2021 r. oddaliśmy naszym klientom zupełnie nową platformę sprzedaży B2B.
  • Dzielimy się wiedzą. Pomimo że nasza firma posiada profil handlowo-usługowy, nie skupiamy się tylko na sprzedaży. Organizujemy szkolenia produktowe – dla pracowników i klientów,. wspieramy ciekawe inicjatywy i projekty. Wiosną 2019 r. wystartowała największa w Polsce baza wiedzy pneumatycznej.
  • Współpracujemy z ośrodkami naukowymi. Inżynierski projekt maszyny do pakowania butelek z wykorzystaniem pneumatyki – to jeden z wielu projektów, które wsparliśmy jako sponsor lub fundator komponentów. Musimy się też Wam przyznać, że lubimy niestandardowe projekty. Wsparliśmy m.in. suborbitalny start rakiety, który odbył się w 2019 r. To przykład na to, że angażujemy się w rzeczy niezwykłe.