Dostawca pneumatyki i automatyki z najszerszą ofertą w Polsce. Ponad 700 000 produktów dla każdej gałęzi przemysłu.

Pneumatyka dla Utrzymania Ruchu

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku. Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu oferując ponad 700 000 komponentów i rozwiązań. Realizujemy usługi skupione wokół pneumatyki: produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h, budujemy instalacje pneumatyczne, serwisujemy sprężarki i kompresory, dzielimy się wiedzą prowadząc szkolenia.

Banner GIF Leaderboard Utrzymanie Ruchu

Nasze atuty

 

Najszersza oferta
w Polsce
Szybka dostawa
24 h / 48 h
Indywidualny
doradca techniczny

Jak wspieramy firmy i zakłady produkcyjne?

 

18-letnia obecność na polskim rynku i zrealizowane projekty to bezcenny bagaż doświadczeń.

🔵 Rozumiemy specyfikę pracy firm z różnych gałęzi przemysłu,
🔵 
Wiemy z jakimi problemami spotykają Państwo się na co dzień,
🔵 Identyfikujemy problemy i szybko reagujemy by 
zapewnić ciągłości pracy w najtrudniejszych i najważniejszych momentach.
🔵 
Dzielimy się wiedzą by zarekomendować i dostarczyć rozwiązania dostosowane do bieżących potrzeb.

Dlatego kontakt z Państwem daje nam najwięcej satysfakcji. Wasze oczekiwania to nasza szansa na ich zaspokojenie.

Wasz problem - nasze rozwiązanie

iconfinder_N_T_1216Artboard_1_copy_14_7088609.png [18.87 KB]Zamawiam rozwiązania wielu producentów

Ponad 700 000 produktów w jednym miejscu. Kupuj na air-com.pl. i zyskaj dostęp do najszerszej oferty na polskim rynku. Gwarantujemy szybkie terminy dostaw szerokiego wachlarza rozwiązań z pneumatyki i automatyki renomowanych producentów.

5120893-256.png [10.92 KB]  Mam awarię lub przestój linii produkcyjnej


Ciągłość procesów produkcyjnych
w Waszych firmach to dla nas priorytet. Gwarantujemy szybkie wsparcie w dostawie kluczowych komponentów. Posiadamy ponad 400 000 artykułów dostępnych w magazynie. Na życzenie klientów realizujemy przesyłki lotnicze, a jeśli to konieczne oddajemy do dyspozycji własne służby serwisowe.

 2703068-128.png [6.97 KB]     Potrzebuje szybko precyzyjnych informacji
Oferujemy wsparcie techniczne i konsultacje
przy wyborze najbardziej optymalnych produktów, także tych alternatywnie ekonomicznych. Nasi doradcy techniczno-handlowi to doświadczeni inżynierowie i specjaliści. Dostępni są w całej Polsce - w oddziałach oraz mobilnie.

510928-256.png [6.46 KB]   Czekam zbyt długo na ofertę


Sprawdź ceny i dostępność w kilka chwil
. Bez rejestracji w naszym sklepie możesz  sprawdzić katalogowe ceny produktów (bez rabatu) oraz ich dostępność. Całą ofertę w łatwy sposób wygenerujesz do pliku PDF.

 

ikona serwis sprezarek.png [18.48 KB]Planuje remont infrastruktury

Wspieramy działania Służb Utrzymania Ruchu oraz pracowników odpowiedzialnych za techniczną sprawność linii produkcyjnych. Dzielimy się wiedzą przy planowaniu i doborze produktów w taki sposób by optymalnie wykorzystać dostępny na ten cel budżet.

6330643-256.png [8.96 KB]Regularnie zamawiam te same produkty


Załóż konto klienta w sklepie online
. Rób zakupy szybko i wygodnie korzystając z modułu szybkie zakupy. Każda z trzech opcji dostępna w tej ścieżce zakupowej pozwala skrócić czas realizacji zamówienia. Twórz w ramach jednego konta indywidualne konta zakupowe, sprawdzaj historię zamówień i płatności.

Magazyn konsygnacyjny to propozycja dla firm produkcyjno-przemysłowych, którym szczególnie zależy na usprawnieniu zaopatrzenia poprzez utrzymywania stałych zapasów dostępnych "od ręki".

Zdobądź stały rabat. Doceniamy lojalność klientów zarejestrowanych w naszej platformie i zamawiających regularnie.

 

Wybrane marki dostępne w naszej ofercie

Oferujemy rozwiązania renomowanych producentów. Kliknij w wybrane logo by sprawdzić ofertę danego producenta. Możesz też skorzystać z menu kategorii.

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: . Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Baner GIF

Wybierz region