Dostawca pneumatyki i automatyki z najszerszą ofertą w Polsce. Ponad 700 000 produktów dla każdej gałęzi przemysłu.

Zgody marketingowe

Drogi Użytkowniku!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter! Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego grona odbiorców, którzy otrzymują regularne aktualizacje, oferty i ciekawe treści związane z naszą firmą.
Jeśli w dowolnym momencie zechcesz zrezygnować z naszego newslettera, wystarczy kliknąć w link "Wypisz się" znajdujący się na dole każdego maila.


Zapraszamy na nasze profile na Facebooku, LinkedIn i YouTube. To doskonałe miejsca, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje, inspiracje oraz możliwość aktywnego uczestnictwa w naszej społeczności.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub chciałbyś się podzielić swoją opinią, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc, zapewnić Ci jak najlepszą obsługę oraz szybko dostarczyć produkty, aby Twoje maszyny nie miały przestoju.

Zespół Air-Com Pneumatyka-Automatyka

 

 

Kontakt z Administratorem
Jeśli chciałbyś skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących Twoich danych osobowych, lub po prostu chcesz zapytać o coś związanego z naszą Polityką Prywatności, napisz na adres e-mail: [email protected].

Nasze dane korespondencyjne to:
Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Wrocławska
55-095 Długołęka

 

Bądź n@ bieżąco

 send mail icon.png [32.20 KB]Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. 

Wybierz region