O firmie Air-Com

Jesteśmy dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku.
Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h oraz budujemy instalacje pneumatyczne.
Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.


Pneumatyka dla przemysłu - jak to się zaczęło?

Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie nasi klienci i doświadczony zespół. Nasza historia startuje w maju 2004 r. Śp. Dariusz Temperowicz oraz Paweł Oskroba wyposażeni w bogaty bagaż doświadczeń postawili pierwszy krok tworząc od podstaw własną firmę. Pierwsza siedziba miała powierzchnię zaledwie 68 m2. Z roku na rok ich ambicje i plany na rozwój kreśliły nowe perspektywy. Wraz z dynamicznie rozwijającą się gospodarką rosły także oczekiwania naszych klientów. Chcieliśmy im sprostać oferując dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań.

Do grona strategicznych partnerów handlowych dołączyło wielu renomowanych producentów: FESTODonaldson, SMCAirtec, Walther Pilot, Atlas Copco, Airpol, Aventics, Norres, Abac, Aircom System czy Mavel. Oferta produktowa poszerzyła się dzięki współpracy z niemiecką firmą Landefeld.

air com dlugoleka.jpg [229.93 KB]

W 2008 r. przenieśliśmy się do Długołęki koło Wrocławia, gdzie mieści się obecnie nasza główna siedziba o powierzchni 1500 m2W 2013 r. przyszedł moment na otwarcie pierwszego oddziału - na Śląsku. W chwili obecnej posiadamy 3 oddziały stacjonarne i mobilnych doradców techniczno-handlowych dostępnych w każdym regionie Polski. Mimo zawirowań w polskiej gospodarce nie zwalniamy tempa.

Sklep internetowy z pneumatyką - nowa odsłona

W 2020 r. systematycznie poszerzaliśmy obszar naszej działalności by szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych partnerów oraz klientów w każdym regionie Polski. Nowi handlowcy i regionalni kierownicy sprzedaży pojawili się w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim oraz kujawsko-pomorskim. W tym samym roku intensywnie pracowaliśmy nad uruchomieniem nowej odsłony naszej platformy sprzedaży internetowej. Nowa odsłona sklepu online wystartowała 4 lutego 2021 r.

 air-com-pneumatyka-sklep.png [95.22 KB]

Nasz największy kapitał to wszechstronny zespół

Jesteśmy dumni z osiągnięć, wdzięczni za każde zdobyte doświadczenie i za ludzi, którzy każdego roku wpływali na losy naszej firmy. Naszą siłą są właśnie oni: doświadczeni inżynierowie, handlowcy, logistycy, serwisanci i pasjonaci sprzedaży online. Doradzają i pomagają. Budują tożsamość naszej firmy.

Oferujemy usługi skupione wokół pneumatyki

Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży gotowych produktów.

Wyróżnia nas wszechstronność, gdyż jesteśmy firmą o profilu
sprzedażowo-produkcyjno-usługowym.


Sami produkujemy siłowniki pneumatyczne które dostarczamy w ciągu 24 godzin. Naszą specjalnością stały się instalacje sprężonego powietrza: od projektu, poprzez montaż i serwisowanie. Dzielimy się ekspercką wiedzą prowadząc specjalistyczne szkolenia z pneumatyki oraz redagując największą w Polsce bazę wiedzy z pneumatyki.
 Nie tylko sprzedajemy sprężarki i kompresory różnego typu, ale także prowadzimy ich diagnostykę, naprawę i serwis. Pomagamy firmom oszczędzać energię oferując usługę audytu nieszczelności sprężonego powietrza.

Wiedząc, czego oczekują od nas klienci, jakie błędy musimy wyeliminować, jakie procesy usprawnić, co zrobić by zakupy online stały się szybsze i komfortowe, podjęliśmy decyzję o starcie nowej platformy sprzedaży online. 4 lutego 2021 r. ruszyła nowa platforma dla firm z najszerszą ofertą pneumatyki w Polsce.

Oferujemy produkty ponad 100 renomowanych producentów o szerokim zastosowaniu w przemyśle.
Kluczowe marki w jednym koszyku!

 

pneumatyka-sklep-online-produkty copy.jpg

 

Zobacz jak wspieramy polski przemysł!

Krótki film prezentuje nasze najważniejsze atuty. Zobacz, jakie produkty i usługi skupione wokół pneumatyki wspierają firmy z każdej gałęzi przemysłu.

sklep internetowy z pneumatyka.jpg [214.50 KB]