O firmie

Automatyzujemy procesy produkcyjne, projektujemy, doradzamy oraz DYSTRYBUUJEMY elementy i urządzenia pneumatyki siłowej wiodących marek, tj:

Znajdziesz nas na terenie całego kraju

Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji zarówno w naszej centrali we Wrocławiu, jak i oddziałach regionalnych w Poznaniu, Bielsku-Białej, Kielcach, Częstochowie i Warszawie (sprawdź adresy). Nasza kadra inżynierska służy fachową pomocą na każdym z etapów realizacji zamówienia - od projektowania do dostawy.

Wiemy że liczy się działanie

W naszej ofercie znajduje się kilkaset tysięcy produktów, które dostarczamy w 24/48h. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do sprzedaży gotowych towarów. Od 5 lat sami produkujemy siłowniki pneumatyczne, dzięki czemu czas doręczenia tego typu produktów wynosi mniej niż 24h!

Nie boimy się wyzwań

Jeżeli zachodzi taka konieczność, a jest to technicznie możliwe, wykonujemy pilne zamówienia od ręki, by jak najbardziej ograniczyć ryzyko strat po stronie klienta. Realizujemy również złożone projekty na zamówienie, takie jak: instalacja centralnego odpylania na stole cięcia plazmowego, system pneumatycznego docisku ramion spawalniczych, czy linia lakiernicza do powlekania teflonem.

Dysponujemy najszerszym asortymentem na rynku

Znajdziesz u nas: sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, zbiorniki sprężonego powietrza, filtry, osuszacze, siłowniki pneumatyczne, zawory elektromagnetyczne, zawory ręczne, elementy przygotowania sprężonego powietrza, narzędzia pneumatyczne (klucze, wiertarki, wkrętaki, szlifierki), przewody, manometry, termomentry i wiele więcej. Wśród naszych partnerów handlowych znajdują się takie marki jak Abac czy AIRPOL. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów z oferty firmy Landefeld.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami