O firmie Air-Com

Jesteśmy dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku.
Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h oraz budujemy instalacje pneumatyczne.
Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.


Pneumatyka dla przemysłu - jak to się zaczęło?

Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie nasi klienci i doświadczony zespół. Nasza historia startuje w maju 2004 r. Śp. Dariusz Temperowicz oraz Paweł Oskroba wyposażeni w bogaty bagaż doświadczeń postawili pierwszy krok tworząc od podstaw własną firmę. Pierwsza siedziba miała powierzchnię zaledwie 68 m2. Z roku na rok ich ambicje i plany na rozwój kreśliły nowe perspektywy. Wraz z dynamicznie rozwijającą się gospodarką rosły także oczekiwania naszych klientów. Chcieliśmy im sprostać oferując dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań.

Do grona strategicznych partnerów handlowych dołączyło wielu renomowanych producentów: FESTODonaldson, SMCAirtec, Walther Pilot, Atlas Copco, Airpol, Aventics, Norres, Abac, Aircom System czy Mavel. Oferta produktowa poszerzyła się dzięki współpracy z niemiecką firmą Landefeld.

air com dlugoleka.jpg [229.93 KB]

W 2008 r. przenieśliśmy się do Długołęki koło Wrocławia, gdzie mieści się obecnie nasza główna siedziba o powierzchni 1500 m2W 2013 r. przyszedł moment na otwarcie pierwszego oddziału - na Śląsku. W chwili obecnej posiadamy 3 oddziały stacjonarne i mobilnych doradców techniczno-handlowych dostępnych w każdym regionie Polski. Mimo zawirowań w polskiej gospodarce nie zwalniamy tempa.

Sklep internetowy z pneumatyką - nowa odsłona

W 2020 r. systematycznie poszerzaliśmy obszar naszej działalności by szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych partnerów oraz klientów w każdym regionie Polski. Nowi handlowcy i regionalni kierownicy sprzedaży pojawili się w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim oraz kujawsko-pomorskim. W tym samym roku intensywnie pracowaliśmy nad uruchomieniem nowej odsłony naszej platformy sprzedaży internetowej. Nowa odsłona sklepu online wystartowała 4 lutego 2021 r.

 air-com-pneumatyka-sklep.png [95.22 KB]

Nasz największy kapitał to wszechstronny zespół

Jesteśmy dumni z osiągnięć, wdzięczni za każde zdobyte doświadczenie i za ludzi, którzy każdego roku wpływali na losy naszej firmy. Naszą siłą są właśnie oni: doświadczeni inżynierowie, handlowcy, logistycy, serwisanci i pasjonaci sprzedaży online. Doradzają i pomagają. Budują tożsamość naszej firmy.

Oferujemy usługi skupione wokół pneumatyki

Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży gotowych produktów.

Wyróżnia nas wszechstronność, gdyż jesteśmy firmą o profilu
sprzedażowo-produkcyjno-usługowym.


Sami produkujemy siłowniki pneumatyczne które dostarczamy w ciągu 24 godzin. Naszą specjalnością stały się instalacje sprężonego powietrza: od projektu, poprzez montaż i serwisowanie. Dzielimy się ekspercką wiedzą prowadząc specjalistyczne szkolenia z pneumatyki oraz redagując największą w Polsce bazę wiedzy z pneumatyki.
 Nie tylko sprzedajemy sprężarki i kompresory różnego typu, ale także prowadzimy ich diagnostykę, naprawę i serwis.

Wiedząc, czego oczekują od nas klienci, jakie błędy musimy wyeliminować, jakie procesy usprawnić, co zrobić by zakupy online stały się szybsze i komfortowe, podjęliśmy decyzję o starcie nowej platformy sprzedaży online. 4 lutego 2021 r. ruszyła nowa platforma dla firm z najszerszą ofertą pneumatyki w Polsce.

Oferujemy w niej produkty renomowanych producentów o szerokim zastosowaniu w przemyśle.

 

pneumatyka-sklep-online-produkty copy.jpg [97.07 KB]

 

Zobacz jak wspieramy polski przemysł!

Krótki film prezentuje nasze najważniejsze atuty. Zobacz, jakie produkty i usługi skupione wokół pneumatyki wspierają firmy z każdej gałęzi przemysłu.

sklep internetowy z pneumatyka.jpg [214.50 KB]