Dostawca pneumatyki i automatyki z najszerszą ofertą w Polsce. Ponad 700 000 produktów dla każdej gałęzi przemysłu.

Najszersza oferta w Polsce

szeroka oferta banner.jpg [26.67 KB]


Możliwość wyboru
jest szansą na sprawne realizowanie potrzeb czy spełnienie oczekiwań. Dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań z pneumatyki ułatwia naszym Klientom osiągnięcie powyższych wymagań. Najszersza oferta z pneumatyki to:

  • Nasz atut, który stawia nas na pozycji lidera rynku w Polsce. Dzięki temu sprawnie reagujemy na wymagania stawiane nam przez firmy z różnych branż przemysłu.
  • Bezpieczeństwo i pewność szybkiej reakcji na pojawiające się nowe okoliczności w firmach produkcyjnych, zakładach przemysłowych, czyli wszędzie tam, gdzie medium roboczym jest sprężone powietrze.
  • Kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Poniżej prezentujemy wybrane marki obecne w naszej ofercie. Aby zapoznać się z asortymentem wybranego producenta wystarczy kliknąć w logo.

 

 

Ponad 700 000 produktów w ofercie znajduje się w blisko 200 kategoriach. W efekcie oferujemy komponenty i rozwiązania dla każdej gałęzi przemysłu. Stawiamy sobie ambitne cele. Systematycznie poszerzamy nasze portfolio produktów by zapewnić szybki dostęp do wyrobów renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z głównymi kategoriami w naszej ofercie.

 

najszersza oferta.jpg [14.91 KB]

 

Bądź n@ bieżąco

 send mail icon.png [32.20 KB]Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. 

Wybierz region