Instalacja pneumatyczna dla firmy handlowej - dystrybutora

Dla firm handlowych
i dystrybutorów

Bądź o krok do przodu przed konkurencją.
Zyskaj dostęp do najszerszej palety rozwiązań w Polsce.

Chcę kupować z rabatem
magazyn.jpg [126.52 KB]

Współpraca z nami się opłaca

rabat.jpg [10.86 KB]

Atrakcyjne ceny i rabaty

Doceniamy lojalność naszych partnerów. Oferujemy atrakcyjne rabaty na usługi pożądane kategorie produktowe.

odroczona (2).jpg [10.76 KB]

System odroczonej płatności

Kup na fakturę i przesuń termin zapłaty.

szybka.jpg [10.17 KB]

Rozwiązania renomowanych producentów w jednym zamówieniu

Mamy najszerszą ofertę w Polsce, a wiele spośród ponad 700 000 produktów dostępna jest od ręki.

online.jpg [10.79 KB]

Wielofunkcyjne konto online

Robiąc zakupy w platformie online B2B masz pełną kontrolę nad rozliczeniami w koncie klienta.

Nasz asortyment

Ponad 700 000 produktów w ofercie

Festo Aventics SMC Airtec alther Pilot Atlas Copco

Twój partner w biznesie

Zobacz jak wspieramy polski przemysł!

Krótki film prezentuje nasze najważniejsze atuty. Zobacz, jakie produkty i usługi skupione wokół pneumatyki wspierają firmy z każdej gałęzi przemysłu.

Jesteśmy dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku. Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h oraz budujemy instalacje pneumatyczne. Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.

Zyskaj nowe możliwości. Zdobądź stały rabat na zakupy!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: . Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bądź n@ bieżąco 

 send mail icon.png [32.20 KB]Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. 

Wybierz region