Instalacja pneumatyczna dla generalnego wykonawcy

Projektujemy, nadzorujemy i wykonujemy
instalacje pneumatyczne

Dołącz do grona zadowolonych klientów
i korzystaj z naszych rozwiązań

Chcę dowiedzieć się więcej
generalny-wykonawca.jpg [59.10 KB]

Sprawdź zakres współpracy

zapewniamy.jpg [10.61 KB]

Zapewniamy

Kompleksową obsługę realizacji systemów sprężonego powietrza.

wykonujemy.jpg [11.78 KB]

Wykonujemy

Montaż instalacji sprężonego powietrza, budujemy sprężarkownie, montujemy systemu wentylacji i odwodnienia.

projektujemy.jpg [11.06 KB]

Projektujemy

Przygotowujemy dokumentację, projektujemy, doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań.

odbior.jpg [10.41 KB]

Odbieramy

próby ciśnieniowe, kompletujemy dokumentację, asystujemy przy odbiorach UDT.

Nasz asortyment

Ponad 700 000 produktów w ofercie

Festo Aventics SMC Airtec alther Pilot Atlas Copco

Twój partner w biznesie

Zobacz jak wspieramy polski przemysł!

Krótki film prezentuje nasze najważniejsze atuty. Zobacz, jakie produkty i usługi skupione wokół pneumatyki wspierają firmy z każdej gałęzi przemysłu.

Jesteśmy dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku. Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h oraz budujemy instalacje pneumatyczne. Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.

Zyskaj indywidualne warunki współpracy

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: . Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bądź n@ bieżąco 

 send mail icon.png [32.20 KB]Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. 

Wybierz region