![envelopes-bulk.webp [13.30 KB]](https://air-com.pl/storage/image/core_files/2024/11/4/950b1e573a638fcee9c6b8664fcb92fd/webp/aircom/preview/envelopes-bulk.webp)
Bądź na bieżąco
Zapisując się do naszej bazy zyskasz: porady, informację o nowościach, dedykowane oferty i dostęp do limitowanych materiałów
Przesyłając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Air-Com Pneumatyka-Automatyka
Skontaktuj się z nami, aby poznać cenę i termin dostawy.
LOCTITE 5920 jest jednoskładnikową, nieosiadającą pastą silikonową, która utwardza się w temperaturze pokojowej (RTV). Produkt jest przeznaczony do aplikacji wymagających materiałów o niskiej lotności, jak np. w silnikach General Motors wyposażonych w czujniki tlenowe. LOCTITE SI 5920 to łatwo demontowalny uszczelniacz silikonowy. Stosowany do elastycznych złączy kołnierzowych poddawanych obróbce maszynowej lub powierzchni odlewanych. Szczególnie zalecany do aplikacji wysokotemperaturowych do 350°C. Może być nakładany na szczeliny do 1 mm oraz stosowany do izolacji elektrycznych.
Henkel Polska Sp. z o.o.
Henkel Polska Operations Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
Polska