![envelopes-bulk.webp [13.30 KB]](https://air-com.pl/storage/image/core_files/2024/11/4/950b1e573a638fcee9c6b8664fcb92fd/webp/aircom/preview/envelopes-bulk.webp)
Bądź na bieżąco
Zapisując się do naszej bazy zyskasz: porady, informację o nowościach, dedykowane oferty i dostęp do limitowanych materiałów
Przesyłając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Air-Com Pneumatyka-Automatyka
W celu uzyskania optymalnego działania najpierw oczyścić powierzchnie, najlepiej mechanicznie, a następnie uniwersalnym środkiem czyszczącym OKS 2610/OKS 2611. Nanieść równomiernie cienką warstwę za pomocą pędzla, olejarki kroplowej lub zanurzenia. Wymieszanie następuje na ogół samoczynnie (powstawanie jednocząsteczkowych warstewek). Unikać nadmiarów. Mieszać tylko z odpowiednimi smarami. Tworzywa sztuczne na bazie silikonu, m.in. kauczuk silikonowy, mogą być rozpuszczane przez olej silikonowy. Nie wolno stosować silikonu na powierzchniach ślizgowych mających kontakt z czystym tlenem. Nie można wykluczyć możliwości zmętnienia. Zmętnienie nie ma wpływu na jakość produktu.
OKS Specialty Lubricants Ltd.
Ganghoferstraße 47,
82216 Maisach,
Niemcy