![envelopes-bulk.webp [13.30 KB]](https://air-com.pl/storage/image/core_files/2024/11/4/950b1e573a638fcee9c6b8664fcb92fd/webp/aircom/preview/envelopes-bulk.webp)
Bądź na bieżąco
Zapisując się do naszej bazy zyskasz: porady, informację o nowościach, dedykowane oferty i dostęp do limitowanych materiałów
Przesyłając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Air-Com Pneumatyka-Automatyka
Skontaktuj się z nami, aby poznać cenę i termin dostawy.
Parker, pilotowy zawór sekwencyjny typu typu spool z odrzutem w dół, zapewnia szybką i niezawodną pracę w obwodach hydraulicznych, które wymagają eliminacji ciśnienia po osiągnięciu maksymalnego ustawienia. Zawory te mogą pracować przy ciśnieniu do 420 barów (6000 psi) i przepływie do 160 lpm (42 gpm) i można je uznać za bezpiecznik hydrauliczny. Parkerowski zawór sekwencyjny sterowany pilotem w dół jest przeznaczony do zaciskania lub tłoczenia, które nie wymagają ścisłych wymagań dotyczących nieszczelności na rynkach przemysłowych, ale może być również stosowany w zastosowaniach mobilnych, takich jak zastosowania osprzętowe lub urządzenia z hydraulicznymi szybkozłączami i pompą o stałym wypornościu.
Rynki: • Rolnictwo
:• Wysokie ciśnienie i przepustowość
Zintegrowany ekran
o średnicy 250 mikron• Utwardzone, precyzyjnie szlifowane części dla trwałości
cynkowaniem:
Dodatkowe wskazówki techniczne
:
Ten zawór najlepiej opisać jako zawór bezpieczeństwa sterowany pilotem z efektem wyłącznika. Ustawienie zaworu na otwarcie jest regulowane, ale ciśnienie resetowe zawsze wynosi 45 psi. Po otwarciu zawór pozostanie otwarty, a przepływ przez port 2 będzie kontynuowany, dopóki ciśnienie podawane do portu 1 nie będzie niższe niż ciśnienie polaryzacyjne utrzymujące zawór otwarty, czyli wynosi 45 psi/3 bary. Gdy zawór się "wyłączy", wysyła dynamiczny sygnał operatorowi, że osiągnięto maksymalne ciśnienie i należy uwzględnić dynamikę systemu.
Należy również wziąć pod uwagę komponent nieszczelności, ponieważ szpula z założenia przepuszcza niewielki przepływ nieszczelności, podczas gdy zawór bezpośredniego działania nie przepuszcza znaczącego przepływu, dopóki nie zostanie osiągnięty ciśnienie pękania.
| Dla typu medium | Syntetyczne płyny hydrauliczne | Płyny hydrauliczne na bazie mineralnej |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 420 bar |
| Materiał uszczelnienia | Nitryl |
| Natężenie przepływu | 42 GAL/MIN, 160 L/MIN | 42 gal/min | 160 L/min |
| Maksymalna temperatura robocza | 121 °C |
| Maksymalne natężenie przepływu | 160 L/min |
| Minimalna temperatura robocza | -34 °C |
| Waga | 0.29 kg |
| Typ montażu | Wkład wkręcany |
| Funkcja | Suwakowy | Sterowany pilotem |
| Typ działania | Automatyczny |
| Klasa skuteczności filtracji | SAE Class 4 | ISO 4406 18/16/13 |
| Temperatura robocza | -34 do 121 °C |
| Zakres regulacji ciśnienia | 144-3000 PSI, 10-210 BAR | 145 do 3000 psi | 10 do 210 bar |
| Natężenie wycieku | 25 cm3/min przy 725 psi (50 bar) |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe | 420 bar |
| Maksymalne ustawienie ciśnienia | 210 bar |
| Materiał zaworu | Stal hartowana (wszystkie części robocze) | Stal (wszystkie części) |
| Rozmiar gniazda | C10-2 |
| Maksymalne ciśnienie w zbiorniku | 420 bar |
| Czułość regulacji ciśnienia | 30 bar na obrót |
| Standardowe ciśnienie nastawy | 100 bar |
Parker Hannifin Sales CEE S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Jutrzenki 137,
02-231 Warszawa,
Polska