![envelopes-bulk.webp [13.30 KB]](https://air-com.pl/storage/image/core_files/2024/11/4/950b1e573a638fcee9c6b8664fcb92fd/webp/aircom/preview/envelopes-bulk.webp)
Bądź na bieżąco
Zapisując się do naszej bazy zyskasz: porady, informację o nowościach, dedykowane oferty i dostęp do limitowanych materiałów
Przesyłając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Air-Com Pneumatyka-Automatyka
Skontaktuj się z nami, aby poznać cenę i termin dostawy.
Bezpośrednio sterowane i hydraulicznie sterowane zawory zwrotne serii C4V to sprawdzone elementy gamy zaworów zwrotnych firmy Parker, które zapewniają bezwyszczelne blokowanie przepływu. Solidne zawory są niemal uniwersalne i oferują wiele opcji.
:
magazynowania • 3 rozmiary: NG10, NG25, NG32
siedzenia • Maks. ciśnienie 350 bar
hydraulicznych Funkcja C4V Bezpośrednio sterowane
zawory zwrotne C4V umożliwiają swobodny przepływ z punktu A do B. Przeciwny kierunek jest zablokowany. Seria C4V wyposażona jest w bezprzeciekający nabój typu typu seat.
Ciśnienie powstające w porcie A podnosi zaczep z gniazda zaworu i uwalnia przepływ do B. W kierunku przeciwnym sprężyna i nacisk na górze naboju utrzymują zaczep na siedzisku i blokują przepływ.
Funkcja sterowana
pilotem C4V Hydraulicznie sterowane zawory zwrotne serii C4V również umożliwiają swobodny przepływ z punktu A do B, ale kierunek przeciwprądu jest zablokowany. Gdy na porcie sterującym X przyłożone jest ciśnienie, przepływ komory pierścieniowej z B do A jest uwalniany. Dostępne są do czterech różnych współczynników sterowania pilotem.
Gdy na port X nie jest przywierany żaden nacisk, przepływ z B do A jest blokowany, ponieważ ciśnienie w B działa również na szczycie otworu. Ciśnienie w porcie X odcina powierzchnię nad otworem odpływowym i umożliwia przepływ z punktu B do A. Konstrukcja gniazda zaworu zapewnia bezprzeciekowe rozdzielenie portów A i B w pozycji zamkniętej.
Hydraulicznie sterowane zawory z kontrolą pozycji są dostępne na życzenie.
| Maksymalne ciśnienie robocze | 350 bar |
| Materiał korpusu | Żeliwo |
| Materiał uszczelnienia | FPM |
| Maksymalna temperatura robocza | 60 °C |
| Maksymalne natężenie przepływu | 450 L/min |
| Minimalna temperatura robocza | -20 °C |
| Typ przyłącza | ISO 5781 |
| Waga | 6.1 kg |
| Typ montażu | Płyta przyłączeniowa |
| Przyłącze | NG32 / CETOP 10 |
| Typ działania | Bezpośredni |
| Kierunek przepływu | Sterowanie ciśnieniem A do B portu X umożliwia przepływ z B do A. |
| Ciśnienie otwarcia | 3.5 bar |
| Stosunek ciśnień otwarcia | pomiń |
Parker Hannifin Sales CEE S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Jutrzenki 137,
02-231 Warszawa,
Polska