![envelopes-bulk.webp [13.30 KB]](https://air-com.pl/storage/image/core_files/2024/11/4/950b1e573a638fcee9c6b8664fcb92fd/webp/aircom/preview/envelopes-bulk.webp)
Bądź na bieżąco
Zapisując się do naszej bazy zyskasz: porady, informację o nowościach, dedykowane oferty i dostęp do limitowanych materiałów
Przesyłając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Air-Com Pneumatyka-Automatyka
W skład akcesoriów do zbiorników, w zależności od typu i objętości zbiornika oraz wielkości przyłączy gwintowanych, wchodzą m.in. następujące elementy:
Oferujemy akcesoria do zbiorników stosowane do zbiorników ciśnieniowych poziomych i pionowych o objętościach od 50 l do 2000 l, magazynujących sprężone powietrze o ciśnieniu do 16 barów.
Zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed niekontrolowanym wzrostem ciśnienia w zbiorniku (np. w efekcie nagrzewania się ścianek zbiornika) zamawiany jest osobno, ze względu na konieczność jego doboru zgodnie z parametrami pracy instalacji i wydajności sprężarek i kompresorów.
Zbiornik ciśnieniowy nie będzie działał prawidłowo bez osprzętu i akcesoriów. Paweł Oskroba z Air-Com Pneumatyka-Automatyka pokazuje i montuje każdy z nich: manometr, zawór bezpieczeństwa, zaślepki, spusty kondensatu.