![envelopes-bulk.webp [13.30 KB]](https://air-com.pl/storage/image/core_files/2024/11/4/950b1e573a638fcee9c6b8664fcb92fd/webp/aircom/preview/envelopes-bulk.webp)
Bądź na bieżąco
Zapisując się do naszej bazy zyskasz: porady, informację o nowościach, dedykowane oferty i dostęp do limitowanych materiałów
Przesyłając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Air-Com Pneumatyka-Automatyka
Zawory krańcowe serii YMV300 3/2 G1/8 są zaworami monostabilnymi. Po naciśnięciu dźwigni z rolką przez zderzak np. zamontowany na tłoczysku siłownika zawór się przesterowuje. Zawór jest przesterowany gdy występuje stały nacisk zderzaka na dźwignię. Po zwolnieniu nacisku zderzaka (podczas ruchu powrotnego tłoczyska) zawór wraca do położenia początkowego siłą sprężyny.
Zawory krańcowe serii YMV300 3/2 G 1/8 z dżwignią z rolką jednokierunkową - zawór jest uruchamiany dźwignią tylko w jednym kierunku ruchu tłoczyska (np. na wysuwie). Podczas ruchu powrotnego zawór nie jest uruchamiany.
Uwagi:
W stanie spoczynkowym (dla wersji 3/2 NC) droga zasilania "NC" jest odcięta a droga "OUT" odpowietrzona przez przyłącze "NO". Po przesterowaniu droga "OUT" jest zasilana z przyłącza "NC", odpowietrzenie drogą "NO" jest odcięte
Materiały:
Korpus i suwak: aluminium, suwak POM, uszczelki: NBR
Odmiany wykonania z dźwignią z rolką: działające w obu kierunkach, działające w jednym kierunku
Wejście ciśnieniowe (zasilanie): możliwe na dowolnym przyłączu
Siłą uruchamiania dla zaworów z dźwignią z rolką: 20 N
Siłą uruchamiania dla zaworu z popychaczem: 35 N
Zakres temperatur: -10°C do +60°C
Cisnienie robocze: 0 do 8 bar
Przeplyw: 450 l/min
Medium robocze: sprężone powietrze smarowane lub niesmarowane, filtrowane, maksymalna wielkość cząstek stałych 40 μm
YPC
1253-1, Jeongwang-dong,
Siheung-si, Gyeonggi-do,
Korea Południowa