Band-It

Band-It Strefa marki

Firma BAND-IT jest producentem opasek zaciskowych wykonanych z taśmy nierdzewnej. Opaski BAND-IT znajdują szerokie i uniwersalne zastosowanie do montażu przewodów i węży pneumatycznych w króćcach gwintowanych i łącznikach przewodów z końcówką choinkową. Stosowane są także do innych rodzajów mocowania. BAND-IT dostarcza rozwiązania w zakresie mocowania taśm stalowych dla wszystkich branży przemysłowych. BAND-IT oferuje wiele rozwiązań pasujących do większości zastosowań. Taśmy BAND-IT stosuje się w min. w środkach transportu i pojazdach, energetyce, przemyśle chemicznym, spożywczym i morskim.

Czytaj więcej

Wszystkie produkty Band-It:

Uniwersalne opaski zaciskowe BAND-IT znajdują szerokie zastosowanie do mocowania przewodów i węży pneumatycznych i hydraulicznych oraz przewodów odciągowych i tłocznych.

Opaski zaciskowe BAND-IT - co rarto wiedzieć?

  • produkty firmy BAND-IT posiadają unikalny sposób zaciskania z użyciem specjalnego narzędzia co pozwala na wykonanie pewnego połączenia
  • po zaciśnięciu opaski BAND-IT nie ma możliwości ponownego użycia
  • opaski BAND-IT pozwalają na mocowanie różnych elementów np. : osłon przegubów samochodowych, osłon tłoczysk siłowników, elementów metalowych itp.
  • dostęne są taśmy BAND-IT w rolce, co pozwala na mocowanie przewodów, węży i węży odciągowych o dowolnej średnicy
  • taśmy opasek BAND-IT wykonane są ze stali nierdzewnej co zabezpiecza je przed wpływem warunków atmosferycznych oraz umożliwia stosowanie w środowisku korozyjnym
  • materiła opasek zapobiega ich pękaniu podczas naprężania.