Dostawca pneumatyki i automatyki z najszerszą ofertą w Polsce. Ponad 700 000 produktów dla każdej gałęzi przemysłu.

Instalacje pneumatyczne dla produkcji i przemysłu

Twój problem jest naszą szansą
na jego rozwiązanie

Od 2004  roku odbiorcami naszych produktów i usług są przedstawiciele różnych branż przemysłu.
Rozumiemy specyfikę ich pracy, wiemy z jakimi problemami spotykają się na co dzień. W czym możemy Ci pomóc?

Więcej informacji
pneumatyka dla przemyslu.jpg [58.12 KB]

Twoje potrzeby - nasze rozwiązanie

orginalne.jpg [9.22 KB]

Zamawiam markowe produkty wielu producentów

Teraz umieścisz je w jednym koszyku. Mamy ponad 700 000 produktów. To najszersza oferta w Polsce. Zarejestruj się i kupuj wygodnie online.

wykonujemy.jpg [11.78 KB]

Mam awarię lub przestój linii produkcyjnej

Gwarantujemy szybkie wsparcie w dostawie kluczowych komponentów, oferujemy wynajem kompresorów i osuszaczy. Do Twojej dyspozycji są nasze służby serwisowe.

telefon.jpg [10.00 KB]

Potrzebuje szybko precyzyjnych informacji

Oferujemy wsparcie techniczne i konsultacje w każdym regionie Polski. Dobieramy optymalne rozwiązania dopasowane do Twojego budżetu i możliwości.

odroczona.jpg [10.06 KB]

Zbyt długo czekam na ofertę

Sprawdź dostępność i ceny w kilka chwil. Bez rejestracji w naszym sklepie możesz sprawdzić katalogowe ceny (bez rabatu) i wygenerować ofertę w PDF.

serwis.jpg [11.53 KB]

Planuje remont infrastruktury

Wspieramy Twoje działania by przywrócić techniczna sprawność linii produkcyjnej. Dzielimy się wiedzą przy planowaniu i doborze właściwych produktów.

konsygnacja.jpg [11.03 KB]

Regularnie zamawiam te same produkty

Proponujemy Ci magazyn konsygnacyjny jeśli zależy Ci na zaopatrzenia poprzez utrzymanie stałych zapasów dostępnych "od ręki".

Produkty i rozwiązania renomowanych producentów

Ponad 700 000 produktów w ofercie dla każdej branży przemysłu

Festo Aventics SMC Airtec alther Pilot Atlas Copco

Od 18 lat wspieramy polski przemysł

Zobacz jak to robimy!

Krótki film prezentuje nasze najważniejsze atuty. Produkty i usługi skupione wokół pneumatyki dla firm z każdej gałęzi przemysłu.

Jesteśmy dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku. Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h oraz budujemy instalacje pneumatyczne. Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.

Zdobądź stały rabat na zakupy i wsparcie w działalności produkcyjnej

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: . Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bądź n@ bieżąco 

 send mail icon.png [32.20 KB]Każdego miesiąca na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. 

Wybierz region