Dostawca pneumatyki i automatyki z najszerszą ofertą w Polsce. 600 000 produktów dla każdej gałęzi przemysłu.

Produkcja i przemysł

Od momentu powstania firmy w 2004 r. odbiorcami naszych produktów i usług są niezmiennie przedstawiciele poniższych branż:

  • przemysł motoryzacyjny
  • przemysł spożywczy
  • przemysł wydobywczy
  • przemysł petrochemiczny
  • przemysł budowlany
  • przemysł meblowy
  • przemysł farmaceutyczny
  • przemysł lekki

17-lat na polskim rynku to bezcenny bagaż doświadczeń. Rozumiemy specyfikę pracy firm z różnych gałęzi przemysłu. Wiemy z jakimi problemami spotykają się na co dzień, co jest ważne w zapewnieniu ciągłości pracy w najtrudniejszych i najważniejszych momentach. Kontakt z Państwem daje nam najwięcej satysfakcji. Dlatego Wasz problem to nasza szansa na rozwiązanie. W czym możemy Wam pomóc?

Wasz problem - nasze rozwiązanie

marki wielu producentow.png [7.70 KB] Zamawiam marki wielu producentów

400 000 produktów w jednym miejscu. Kupuj na air-com.pl. i zyskaj dostęp do najszerszej oferty na polskim rynku. Gwarantujemy szybkie terminy dostaw szerokiego wachlarza rozwiązań z pneumatyki i automatyki renomowanych producentów.

linia produkcyjna.png [6.38 KB] Awaria lub przestój linii produkcyjnej


Ciągłość procesów produkcyjnych
w Waszych firmach to dla nas priorytet. Gwarantujemy szybkie wsparcie w dostawie kluczowych komponentów. Posiadamy ponad 120 000 artykułów dostępnych w magazynie. Na życzenie klientów realizujemy przesyłki lotnicze, a jeśli to konieczne oddajemy do dyspozycji własne służby serwisowe.

szybki kontakt.png [8.81 KB] Potrzebuje szybko precyzyjnych informacji
Oferujemy wsparcie techniczne i konsultacje
przy wyborze najbardziej optymalnych produktów, także tych alternatywnie ekonomicznych. Nasi doradcy techniczno-handlowi to doświadczeni inżynierowie i specjaliści. Dostępni są w całej Polsce - w oddziałach oraz mobilnie.

czas realizacji.png [6.40 KB] Czekam zbyt długo na ofertę


Sprawdź ceny i dostępność w kilka chwil
. Bez rejestracji w naszym sklepie możesz  sprawdzić katalogowe ceny produktów (bez rabatu) oraz ich dostępność. Całą ofertę w łatwy sposób wygenerujesz do pliku PDF.

 

serwis spręzarek.png [8.47 KB] Planuje remont infrastruktury

Wspieramy działania Służb Utrzymania Ruchu oraz pracowników odpowiedzialnych za techniczną sprawność linii produkcyjnych. Dzielimy się wiedzą przy planowaniu i doborze produktów w taki sposób by optymalnie wykorzystać dostępny na ten cel budżet.

checklista.png [4.51 KB] Regularnie zamawiam te same produkty


Załóż konto klienta w sklepie online
. Rób zakupy szybko i wygodnie korzystając z modułu szybkie zakupy. Każda z trzech opcji dostępna w tej ścieżce zakupowej pozwala skrócić czas realizacji zamówienia. Twórz w ramach jednego konta indywidualne konta zakupowe, sprawdzaj historię zamówień i płatności.

Magazyn konsygnacyjny to propozycja dla firm produkcyjno-przemysłowych, którym szczególnie zależy na usprawnieniu zaopatrzenia poprzez utrzymywania stałych zapasów dostępnych "od ręki".

Zdobądź stały rabat. Doceniamy lojalność klientów zarejestrowanych w naszej platformie i zamawiających regularnie.

 

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: . Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. K w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.


Bądź n@ bieżąco 

 send mail icon.png [32.20 KB]Raz w miesiącu na Twojej skrzynce e-mail. Garść cennej wiedzy o produktach i rozwiązaniach w pneumatyce. Dzielimy się fachową wiedzą, praktycznymi poradami o komponentach, które sprzedajemy. Całość podana w atrakcyjnej formie. Chcesz wiedzieć, co dostaniesz na swoją skrzynkę e-mail? Zobacz w tym miejscu nasze ostatnie wydanie. Dołącz do ponad 7500 aktywnych subskrybentów z branży.

Wybierz region

Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Dominika Golczyk
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Oddział Poznań
Starołęcka 7
61-361 Poznań
Oddział Sosnowiec
ul. Baczyńskiego 25e
41-203 Sosnowiec
Marcin Wiśniewski
Doradca Techniczno-Handlowy
Piotr Przeździecki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Oddział Kielce
ul. Sandomierska 237A
25-330 Kielce
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Tomasz Langowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka
Krzysztof Dobosz
Doradca Techniczno-Handlowy
Biuro Obsługi Klienta
Wrocławska 41
55-095 Długołęka